• Çankırı
    +C


 

21

Kıymetli Üyelerimiz,

Bildiğiniz üzere 5174 Sayılı TOBB Kanunu hükmünce 03.05.2013 ve 09.06.2013 tarihlerinde Çankırı Ticaret Borsası Organ seçimlerimiz demokratik, şeffaf olarak yapılmış ve sizlerin değerli teşrifleriyle %100 katılım sağlanarak tüm yükümlülükleriniz tam anlamıyla yerine getirilmiştir. Bu örnek sorumluluk ve yükümlülüklerinizle bu görevi tarafıma layık gördüğünüz için teşekkürü borç biliyorum.
Yukarıda belirttiğim gibi 09.06.2013 tarihinde seçim teferruat, asıl olan hizmet demiştik. Seçim rekabetini geride bırakarak; sizlerinde destek ve gücüyle tarafımıza tanınan tüm yükümlülükler doğrultusunda tarım ve hayvancılık potansiyeli ile öne çıkan ve bu alanda bölge ve ülkenin önemli bir ticaret kavşağında bulunan Çankırı’nın ekonomisini taşıyan temel ayaklardan biri de Çankırı Ticaret Borsası olarak, birlikte elele omuz omuza çalışacağız.
     Ülkemize, şehrimize ve siz değerli üyelerimize katma değer sağlayacağını düşündüğümüz yeni projelerle tarafınızdan verilen sorumluluğa daha çabuk yaklaşmayı hedefliyoruz
Amaç ve hedeflerimiz dahilinde sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla Borsamız tarafından çözülmesini istediğiniz Mesleki sorunlarınızı bizlere aktardığınız takdirde Borsa Organ Toplantılarında gündeme alınacaktır.
Çözüm üretilmesi gereken her konuda sizlerin daimi sözcüsüyüz. Siz değerli üyelerimizin görüşleri bizim için çok değerlidir.
İnsanlar arasında kurulacak sevgi ve kardeşlik bağlarına Ülkemizin de, Dünyamızın da ihtiyacı vardır.“BİZLER, BİRİZ, BÜTÜNÜZ, KARDEŞİZ VE BU GÜZEL ÇANKIRI’MIZIN SAHİPLERİYİZ.”

İşlerinizde bol kazanç ve başarılar diler, Saygılar sunarım. 21.06.2013Oğuz AK
Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 4İlk   Geri   1  2  3  [4]  İleri   Son   
Yazdır  
Ziyaretçi Sayısı