• Çankırı
    +C

Haberler


27

  Toplumda farkındalık yaratmak, vergi bilinci oluşturmak, vatandaşlarımıza vergi vermenin bir vatandaşlık görevi olduğunu hatırlatmak amacıyla 30.cu Kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde İlimiz Defterdar Ahmet Seçim GÜLDOĞAN beraberinde Vergi Dairesi Müdürlerimiz Ticaret Borsası Başkanımız Erdal ASLAN ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyarette bulundular.

  Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini belirten Başkan ASLAN, İlimiz Defterdarlık Vergi Dairesinde görev yapan tüm Vergi Dairesi personelinin Vergi Haftası’nı kutladı. Vergi ödemenin önemine değinen Başkan ASLAN, Vatandaş olarak Devletimizden zorunlu almak istediğimiz hizmetlerimiz vardır. Bu hizmetlerimizi en iyi şekilde almak ve beklemek hakkımız. Şüphesiz bu hizmetleri yapmanın bir maliyeti var. Ancak bu hakkımızın yerine getirilmesi için bizlerinde Devletimize bir takım ödev ve sorumluluklarımız vardır. Bunların başında tabiî ki Vergi gelmektedir. Ne kadar kaliteli hizmet istiyorsak ticaret erbabı olarak üzerimize düşen vergi yükümlülüğünü yerine getirmek zorundayız” dedi.

   Defterdar Ahmet Seçim GÜLDOĞAN “toplumda vergi bilincini yükseltmeye çalışmak amacıyla Vergi Haftası etkinlikleri programlarında yer alan ziyaretleri gerçekleştirerek mükelleflerimiz beklentileri alınarak, bilincin yaygınlaştırılması sağlanmaktadır.”diyerek ziyaret tebriklerle sonlandırıldı.

Okunma Sayısı: 294
resim
Ziyaretçi Sayısı