• Çankırı
    +C

Haberler


10

    Değerli Basın Mensubum;


   Zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içerisinde bir taraftan gündemle alakalı toplumu bilgilendirirken, diğer taraftan da halkın talep ve beklentilerini yansıtarak kamu görevi görmektesiniz. Özellikle yerel basının sorunlarının, taleplerinin merkezi hükümet ve yerel yönetimler tarafından ivedilikle değerlendirilmeye alınmasını önemli görüyor, bu konuda sivil toplum örgütü olarak bize düşen sorumlulukları da yerine getireceğimizi ifade etmek istiyorum.

   Tarafsız, ilkeli, geleneklere ve toplum hissiyatına saygı duyan basın mensupları, gazeteciler ve medya kuruluşları kesinlikle halktan da hak ettikleri ilgi ve teveccühü görürler. Halkımızın bugün en ufak bir sorunlarında basına haber vermeleri, basını yanlarında görmek istemeleri bu güven duygusunun güçlü olduğunu ortaya koymaktadır
   Çankırı’mızın Değerli Basın Mensupları, bu ilde her zaman sosyal, ekonomik, kültürel, politik kalkınma ve ilerlemelere, sosyal sorumluluk projelerinin geniş halk kitlelerine ulaşmalarına, yatırımların, İlimizin değerlerinin tanıtımına her zaman büyük katkılar sunmuştur.

   Bu vesileyle başta Hakk’ın rahmetine erişmiş Değerli Basın mensuplarımızı  minnetle, rahmetle anarken, görevi başında büyük bir şevk ve heyecan ile çalışmaya devam eden, gece gündüz koşturan Çankırı İlimizin Değerli Basın Mensuplarının da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.
   Demokratik, özgür, mutlu ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye’de, doğru, tarafsız, ilkeli, dürüst haberciliğin, gazetecilik anlayışının var olmasını, Çankırı ilimizin güçlü, dinamik basınıyla daha parlak günlere ulaşmasını diliyorum.

 

   ERDAL ASLAN
   YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Okunma Sayısı: 713
resim
Ziyaretçi Sayısı