• Çankırı
    +C

Haberler

19
2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Parti Çankırı Belediye Başkan adayı İrfan DİNÇ ile Belediye Meclis üyeleri, Çankırı Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu ve Borsa Üyelerine Yaptıkları ve yapacakları projelerle ilgili bilgilendir

2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Parti Çankırı Belediye Başkan adayı İrfan DİNÇ ile Belediye Meclis üyeleri, Çankırı Ticaret Borsası (ÇTB) Yönetim Kurulu ve Borsa Üyelerine Yaptıkları ve yapacakları projelerle ilgili bilgilendirme yapmak üzere 17.03.2014 tarihinde ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

05
Vergi Haftası Ziyareti
Çankırı Defterdar V. Nurettin AKDAŞ ve çalışma arkadaşları Vergi Haftası nedeniyle Borsamızı ziyaret ettiler.
Defterdarımız Nurettin AKDAŞ, beraberinde Gelir Müdürü İsmail KALIN, Vergi Dairesi Müdürü Talip KARA ve Vergi Dairesi Servis Şefi Osman EKERBİÇER ile birlikte, 25.Vergi Haftası etkinlikleri dolayısıyla Çankırı Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. Ziyaret programında Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz AK, Meclis Üyesi Hayati BAŞ ve Disiplin Kurulu Başkanı Mehmet TUNA hazır bulundu.

[Devamını oku...]

04
ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİNE DAHİL OLAN ÇİFTÇİLERE MAZOT, GÜBRE VE TOPRAK ANALİZİ DESTEKLEME ÖDEMESİ

 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından: ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİNE DÂHİL OLAN ÇİFTÇİLERE MAZOT, GÜBRE VE TOPRAK ANALİZİ DESTEKLEME ÖDEMESİ YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2013/14)’DE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2014/5)

 

[Devamını oku...]

25
Ticaret Ünvanları Tebliği Bilgilendirme

Ticaret Unvanları Hakkında Tebliğ 14.02.2014 tarihli ve 28913 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmak suretiyle yürürlüğe girmiştir. Söz konusu tebliğ alt tarafta yer alan linkte sunulmuştur.

[Devamını oku...]

25

05.Temmuz.2013 tarih ve 28698 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereği, Gıda Üretimi ve Perakende işyerleri, Kaplıca, hamam, sauna, berber, kuaför, dövme ve pirsing yapılan yerler, masaj ve güzellik salonları, Otel, motel pansiyon ve misafirhane gibi yerlerde çalışan kişilere yönelik Hijyen Eğitimi alınması zorunlu olup, İl Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesince kurslar düzenleneceği belirtilmiştir.

İlgili Yönetmelik gereğince; 14/02/2014 tarih ve 656093 sayılı Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü yazısı ile İlimiz Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce hijyen eğitimi kursları düzenlenecektir.

[Devamını oku...]

25
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ OĞUZ AK’IN  VERGİ HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Vergi, Devletimizin en büyük gelir kaynaklarından birisi olup, kalkınmanın temelini oluşturmaktadır. Herkes, mali gücüne göre vergi ödemekle yükümlüdür. Vergi ödemek kutsa ve aynı zamanda bir vatandaşlık görevidir. Ödemiş olduğumuz vergiler sonuçta hizmet olarak bize geri dönmektedir. Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim, daha müreffeh bir gelecek bırakmak istiyorsak vergilerimizi tam ve zamanında ödeme gayreti içersinde olmalıyız. Bu görevimizi tam olarak yerine getirdiğimizde kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza deha etkin şekilde ulaşacağı da kaçınılmaz bir gerçektir.

[Devamını oku...]

Sayfa 62 / 70İlk   Geri   57  58  59  60  61  [62]  63  64  65  66  İleri   Son   
Ziyaretçi Sayısı