• Çankırı
    +C

Haberler

16

 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı-IPA’nın 

[Devamını oku...]

16

Kitap ve CD’leri hazırlanıyor…

[Devamını oku...]

14

Buğday raporunu görüntülemek için haberin devamına tıklayın..

[Devamını oku...]

28
Ekmeklik Buğday Tohumu Satışı

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ekmeklik Buğday Tohumu Satışı hk. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Haymana Araştırma ve Uygulama Çiftliği'nde Yetiştirilen Ekmeklik Buğday Cinsi Bezostaja 1 Çeşidinde Orijinal 2 ve Sertifikalı 1 kademelerinde Tohumluk Satış Yapılacaktır.

[Devamını oku...]

28
Tarımsal Faaliyette Bulunanlardan Borçlarından Sattıkları Ürün Bedelleri İle Yapılacak Sgk Kesintileri

Bilindiği üzere,5510 sayılı Kanunun 4 üncü maddenin birinci fıkrasının (b) bendinin (4) numaralı alt bendi kapsamında sigortalı olarak tescil edilmiş olanların prim borçlarını, sattıkları tarımsal ürün bedellerinden borç tutarını geçmemek şartıyla ve prim borçlarına mahsuben kesinti yapılmak suretiyle tahsil edilmesine ilişkin usul ve esasları belirlemek amacıyla, ‘’Tarımsal Faaliyette Bulunanların Prim Borçlarının Sattıkları Tarımsal Ürün Bedellerinden Kesinti Yapılmak Suretiyle Tahsil Edilmesine Dair Tebliğ’’ 01/03/2013 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, Tebliğde yer alan tarımsal kesinti uygulamalarına ilişkin olarak Kurum personeli ve kesinti sorumluları tarafından yerine getirilmesi gereken hususlar 02/07/2013 tarih ve 2013-27 sayılı Genelgemizde detaylarıyla birlikte açıklanmıştır.

[Devamını oku...]

20
 Ticaret Borsası Başkanımız Sayın Oğuz Ak İle Ticaret Sanayi Odası Başkanı Çelikten Aytaç İçin Düğmeye Bastı…

Son dönemde Çankırı’nın gündeminde olan Aytaç işçilerinin durumuyla ilgili Ticaret Borsası ve Ticaret Odası düğmeye bastı.

Türkiye’nin en önemli firmalarından biri haline gelen ve kısa bir süre önce en büyük 500 firma arasında yerini alan Aytaç, il ekonomisine yaptığı katkılarla da Çankırı’nın göz bebeği markalarından biriydi. 750 kişiye istihdam sağlayan Aytaç, girdiği kriz nedeniyle işçilerinin bile maaşını ödeyemez duruma gelirken bu problemin çözülmesi için gerek siyasi gerekse sivil toplum kuruluşları birçok üst düzey görüşmeye imza attı.

[Devamını oku...]

Sayfa 67 / 70İlk   Geri   61  62  63  64  65  66  [67]  68  69  70  İleri   Son   
Ziyaretçi Sayısı