• Çankırı
    +C

Haberler

20

YUMURTA ZİRVESİ

Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak, her yıl gelişen ve büyüyen yumurta sektörünün güncel sorunlarını tartışmak, ortak çözümler üretmek, yeni gelişmeleri paylaşmak ve Dünya Yumurta Günü'nü kutlamak üzere 31 Ekim - 3 Kasım 2013 tarihlerinde Antalya'da Yumurta Zirvesi düzenlenmektedir.

Ayrıntılı bilgi için : http://www.yumurtazirvesi2013.org/

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.
 

[Devamını oku...]

20
Türk Eximbank - İhracat Reeskont Kredisi Uygulama Talimatı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın "İhracat Reeskont Kredisi Uygulama Talimatı” uyarınca 5,5 milyar ABD Doları tutarındaki limit çerçevesinde Bankalarına döviz olarak aktarılan kaynağın, Reeskont Kredisi - TL programı kapsamında ihracatçılara Türk Lirası cinsinden de kullandırıldığı; uygulanan faiz oranının, programa olan talepteki yoğunluğa ve piyasa faizlerinde gözlemlenen gelişmelere bağlı olarak güncellenmesi ihtiyacının doğduğu,
Piyasa faiz oranlarında ve işlem maliyetlerinde yaşanan artış/azalışlar dikkate alınarak her haftanın son iş günü, bir sonraki hafta için geçerli olacak Reeskont Kredisi - TL faiz oranları belirlenerek internet sayfalarında yayımlanacağı,
Yeni faiz oranlarının 25.07.2013 tarihinden itibaren kullandırılacak Reeskont - TL Kredileri için geçerli olacağı,
Firmaların, Reeskont Kredisi hakkında detaylı bilgiye ve kendilerine en yakın şube veya irtibat bürosunun iletişim bilgilerine Bankaları internet sitesinden (http://www.eximbank.gov.tr/) erişimlerinin mümkün olduğu,
Kredi başvurularının Türk Eximbank Genel Müdürlüğü ile Ankara Bölge Müdürlüğü ve İzmir Şubesi'ne yapılması gerektiği
belirtilmektedir.

Değerli Üyelerimizin bilgilerine sunulur.
 

[Devamını oku...]

20
Çankırı Ticaret Borsasında çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklere haiz Proje Asistanı elemanı alınacaktır.

Nitelikler: Çankırı Ticaret Borsası bünyesinde sürdürülen/ sürdürülecek olan muamelat ve organizasyon işleri  yürütebilecek; ayrıca Borsa bünyesinde bulunan Kalkınma Ajansının yürüttüğü / yürüteceği Avrupa Birliği (AB) ve DTP ile diğer devlet kuruluşları tarafından desteklenen projelerin Çankırı Ticaret Borsası koordinasyonunu sağlayacak “Personel” aranmaktadır.

[Devamını oku...]

03
TOBB Genel Kurulunda Ticaret Borsası Başkanı Ak'a Yeni Görevi Tevdi Edildi

TOBB’un 69’uncu Genel Kurulu’nda M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU, TOBB Başkanlığına yeniden seçildi. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki 69. Genel Kurul'da, Hisarcıklıoğlu, toplam 1734 delegenin imzasıyla aday gösterildi. Tek aday olarak seçimlere giren Hisarcıklıoğlu, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı oldu.

[Devamını oku...]

02
Özcan Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Vali Özcan Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini Kabul Etti
Çankırı Ticaret Borsası Başkanı Oğuz Ak ve yönetim kurulu üyeleri 9 Temmuz 2013 Salı günü saat 14:00’de Vali Özcan’ı ziyaret etti.
Ziyaretçileriyle tek tek tokalaşan Vali Özcan, beraberce fotoğraf çektirilmesinin ardından “Hepiniz hoş geldiniz. Ramazanınız mübarek olsun. 25 Haziran’da ben sizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştum. Tekrar hayırlı olsun diyorum” dedi.
Ziyaret, karşılıklı sohbetin ardından çektirilen fotoğrafların Başkan Oğuz Ak’a verilmesi ile sona erdi.

[Devamını oku...]

02
Vali Özcan, Çankırı Ticaret Borsası’nda
Vali Vahdettin Özcan, Çankırı Ticaret Borsası Başkanı Oğuz Ak ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek başarılar diledi.
 
Çankırılıların çok önemli bir kamu gücü-sesi olan Ticaret Borsası ile güzel işlere imza atacaklarını belirten Vali Özcan “Ortak akıla inanan birisiyim. Ortak akıl Çankırılıların önünü açacaktır. Sıkıntıları ve güzellikleri beraber yaşayacağız. Çankırı’da 2 yıllık görevim boyunca gördüm ki Çankırı’da güzel bir STK örgütlenmesi var. Ama zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor. İnşallah Oğuz beyin şahsında bu birliktelik iyi bir noktaya gelir. Valilik olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Gençlerin ve dinamik insanların buralarda bulunması bize de güç veriyor” dedi.

[Devamını oku...]

Sayfa 68 / 70İlk   Geri   61  62  63  64  65  66  67  [68]  69  70  İleri   Son   
Ziyaretçi Sayısı